سه‌شنبه, 29 مرداد 1398
    /  3
عنوان : مجمع عمومی عادی سالیانه شركت صنعتی محورسازان ایران خودرو برگزار شد
کد خبر : ۱۸۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ 
ساعت : ۱۷:۲۹:۲۹

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

  مجمع عمومي ساليانه شركت صنعتي محورسازان ايران خودرو در روز يك­شنبه 13/3/97 با حضور 48/71 سهامداران در سالن همايش­ هاي اين شركت به رياست مهندس اسحاق اينانلو نماينده شركت گسترش سرمايه ­گذاري ايران خودرو به عنوان سهامدار عمده برگزار شد.

  در ابتدا مهندس مجيد يحيايي مديرعامل شركت محورسازان ايران خودرو، گزارش هيات مديره، فعاليت­ هاي انجام شده و برنامه ­هاي در دست اقدام را به مجمع عمومي ارائه كردند. ايشان در بخشي از صحبت­هاي خود به داخلي سازي قطعات، توجه به ساخت قطعات و عبور از مونتاژكاري، افزايش توليد، بهره­گيري توان داخلي، توليدات جديد، كاهش هزينه ­ها و افزايش سهم بازار تاكيد داشته و ماموريت شركت را در سال­جاري با توجه به دست يافتن به اهداف سال گذشته، در همين راستا ترسيم كردند و از كليه كاركنان كه در اين مدت همراه و همدل براي رسيدن به برنامه­ هاي شركت تلاش كردند، تشكر نمودند.

  در ادامه گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانوني قرائت شد و بندهاي دستور جلسه با اكثريت آرا به تصويب سهامداران رسيد و در پايان رئيس جلسه از مساعي و تلاش مديرعامل و هيات مديره در اين مدت تقدير و تشكر كرده و ابراز اميدواري كرد كه شركت همانگونه كه در سال گذشته به اهداف و برنامه ­هاي خود دست پيدا كرده در سال­جاري نيز موفق عمل نمايد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

کلیه حقوق نزد شرکت محور سازان ایرانخودرو محفوظ است

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0