چهارشنبه, 26 خرداد 1400
عنوان : بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران خودرو از شركت صنعتی محورسازان ایران خودرو
کد خبر : ۱۸۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ 
ساعت : ۱۶:۲۹:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

آقای دکتر مقیمی مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران خودرو و هیات همراه در روز پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۰۴  از خطوط تولید شرکت محورسازان ایران خودرو بازدید به عمل آوردند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو را در این بازدید، مدیران عامل شرکت های ساپکو، ایساکو، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و مدیران حراست و بازرسی ایران خودرو و معاونت اقتصادی گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو همراهی می کردند.

در این بازدید که آقای دکتر ولی‌نژاد مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره و مدیران شرکت محورسازان ایران خودرو نیز حضور داشتند، از خطوط مونتاژ اکسل پژو206، پژو405، اکسل آریسان ، سالن های ماشینکاری قطعات اکسل های مذکور و عملیات حرارتی بازدید به عمل آمد و توضیحات مبسوطی در طول بازدید توسط دکتر ولی‌نژاد مدیرعامل شرکت ارائه گردید.

شایان ذکر است از خط مونتاژ جدید اکسل گروه پژو 206 که به منظور افزایش تولید این محصول در نظر گرفته شده است، نیز بازدید و بر تسریع روند تکمیل خط در جهت افزایش ظرفیت تاکید شد.

در پایان این بازدید نیز نشستی در سالن همایش شرکت برگزار شد، که در آن دکتر ولی‌نژاد به ارائه گزارشی از اهداف، برنامه ها و خدمات شرکت پرداختند و در ادامه آقای دکتر مقیمی با تاکید بر برنامه ریزی، تلاش مضاعف و تعیین اهداف مناسب، توصیه ها و راهنمایی های لازم را در این راستا ارائه و در خاتمه تعدادی از مدیران و کارکنان در حوزه های خود سوالات و پیشنهاداتی مطرح و ایشان پاسخ هایی را عنوان کردند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

کلیه حقوق نزد شرکت محور سازان ایرانخودرو محفوظ است

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0