پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 6 مرداد 1400

 

آگهی مناقصه

شرکت صنعتی محورسازان ایران‌خودرو در نظر دارد در خصوص ساخت میز کنترلی محصول جدید خود از تامین‌کنندگان واجد شرایط و صلاحیت‌دار از طریق مناقصه عام اقدام نماید.

لذا از کلیه متقاضیان دعوت می‌شود جهت دریافت مشخصات فنی از تاریخ 1400/3/26 حداکثر به مدت 14 روز کاری به آدرس تهران؛ کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو (واحد مهندسی) مراجعه و یا با شماره تلفن 44523699 داخلی 283 تماس حاصل نمایند.


 

آگهی مناقصه

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد خدمات سرویس ایاب و ذهاب پرسنل خود را از طریق مناقصه عام به پیمانکار واجد شرایط و صلاحیتدار واگذار نماید.

از کلیه متقاضیان دعوت می‌شود جهت دریافت اسناد مناقصه (در صورت ارائه رسید پرداخت وجه اسناد مناقصه) از روز سه شنبه 1400/2/21 حداکثر به مدت 2 هفته به آدرس تهران؛ کیلومتر 10جاده مخصوص کرج، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو (واحد بازرگانی) مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44536864 تماس حاصل نمایند.


 

آگهی مناقصه

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد خدمات حمل بار خود را از طریق مناقصه عام به پیمانکار واجد شرایط و صلاحیت دار واگذار نماید.

از کلیه متقاضیان دعوت می شود جهت دریافت اسناد مناقصه (در صورت ارائه رسید پرداخت وجه اسناد مناقصه) ار روز سه شنبه 1400/2/21 حداکثر به مدت 2 هفته به آدرس تهران؛ کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو (واحد بازرگانی) مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44536864 تماس حاصل نمایند.


 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد برخی از ضایعات مستمر خود شامل:

آهن آلات، بشکه خالی فلزی، کارتن، پلاستیک، چوب، سفاله آهنی، سفاله چدن
را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از روز شنبه 1400/2/18 به مدت پنج روز در ساعات اداری به کیلومتر 10جاده مخصوص کرج، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.


 

آگهی مزایده عمومی

شرکت محورسازان ایران خودرو در نظر دارد قطعات مازاد و ضایعاتی و تعدادی از ماشین آلات تولیدی خود را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از روز سه شنبه 12 اسفندماه 1399 به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10جاده مخصوص کرج، اداره فروش شرکت مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.
شرکت در رد یا قبول پیشنهادان مختار است.

 


 

آگهی شناسایی پیمانکار

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو (سهامی عام) تولید کننده انواع اکسل خودروهای سواری در نظر دارد ایجاد و راه اندازی خط جوشکاری اتوماتیک اکسل محصول جدید خود را از طریق مناقصه عمومی به یکی از شرکت های واجد شرایط که سابقه کار مرتبط با موضوع مناقصه را داشته باشد واگذار نماید. لذا از شرکت هایی که توانایی انجام فعالیت مذکور را دارند، دعوت به عمل می آید رزومه کاری خود را حداکثر پس از دو هفته کاری از روز سه شنبه 1399/11/7 جهت انتخاب و ارائه اطلاعات تکمیلی (در صورت تأئید مراجع فنی شرکت) به آدرس تهران، کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو، صندوق پستی 13445/656، ارسال و یا با شماره 44538646 تماس حاصل نمایند.

 


 

آگهی مناقصه

شرکت صنعتی محورسازان ایران‌خودرو در نظر دارد به منظور داخلی سازی قطعات خطوط مونتاژ خود، دستگاه‌هایی با مشخصات زیر خریداری نماید.
از کلیه متقاضیان دعوت می‌شود از تاریخ درج آگهی حداکثر به مدت 10 روز کاری به آدرس تهران، کیلومتر10جاده مخصوص کرج، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو (واحد بازرگانی) مراجعه و یا با شماره تلفن 44536864 تماس حاصل نمایند.

 

ردیف نام دستگاه مشخصات تعداد
1 سنگ سنترلس سایز متوسط 2
2 سنگ سنترلس پله زن 1
3 دریل 63 هکرت آلمان شرقی 1
4 دریل 40 هکرت آلمان شرقی 1

 


 

 

شرکت محورسازان ایران خودرو تولید کننده انواع اکسلهای عقب و جلو گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد اقلام پرسی مرتبط به اکسل عقب خانواده سمند، پژو 405، پارس سال و دنا را مطابق الزامات IATF پس از ارزیابی تامین کنندگان از طریق مناقصه خرید نماید. لذا به منظور شناسائی و ارزیابی تامین کنندگان توانمند و دارای سوابق مرتبط در این حوزه دعوت میگردد تا رزومه کاری خود را حداکثر تا شنبه 1399/10/6 به آدرس: کیلومتر 10جاده مخصوص کرج، بعد از سه راه پارس خودرو، شرکت محورسازان ایران خودرو به امور تامین و تدارکات تحویل و رسید دریافت نمایند. ارسال مدارک و مستندات صرفا به منظور شناسائی تامین کنندگان بوده و هیچگونه تعهدی برای این شرکت ایجاد نخواهد کرد.

 

مدارک مورد نیاز شرایط شرکت در فراخوان
اساس نامه و آگهی آخرین روزنامه رسمی دارا بودن سوابق کاری مرتبط
سوابق کاری و فنی مرتبط شرکت، مدیران و نظرات کلیدی توانایی مالی
تجهیزات و ماشین آلات مناسب
نیروی انسانی متخصص و کارآمد
دانش فنی
تجهیزات کنترلی

گواهی نامه ISO TS یا IATF

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 44538647-021 تماس حاصل نمائید.

 


 

 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد قطعات مازاد و ضایعاتی و مقادیری میلگرد و ورق های مازاد انبارهای خود را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10 بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج)، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

هزینه آگهی به عهده برنده مزایده می‌باشد.

 


 

 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد دو دستگاه خودرو (سوزوکی، پیکان وانت) و دو دستگاه موتور سیکلت یاماها خود را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10 بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج)، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

هزینه آگهی به عهده برنده مزایده می‌باشد.

 


 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد برخی از ضایعات مستمر خود شامل: آهن آلات؛ بشکه خالی فلزی؛ کارتن؛ پلاستیک؛ چوب؛ سفاله آهنی؛ سفاله چدن را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

هزینه آگهی به عهده برنده مزایده می‌باشد.

 


 

آگهی مناقصه عمومی

شركت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد خدمات حمل و نقل محصولات خود را به مقصد شركت ایران خودرو و ایران خودرو دیزل، را به شرکت‌های واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت اسناد مناقصه از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به كیلومتر 10جاده مخصوص كرج، واحد بازرگانی شركت مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

"شركت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است."

هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0