پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

شنبه, 4 بهمن 1399

 

آگهی مناقصه

شرکت صنعتی محورسازان ایران‌خودرو در نظر دارد به منظور داخلی سازی قطعات خطوط مونتاژ خود، دستگاه‌هایی با مشخصات زیر خریداری نماید.
از کلیه متقاضیان دعوت می‌شود از تاریخ درج آگهی حداکثر به مدت 10 روز کاری به آدرس تهران، کیلومتر10جاده مخصوص کرج، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو (واحد بازرگانی) مراجعه و یا با شماره تلفن 44536864 تماس حاصل نمایند.

 

ردیف نام دستگاه مشخصات تعداد
1 سنگ سنترلس سایز متوسط 2
2 سنگ سنترلس پله زن 1
3 دریل 63 هکرت آلمان شرقی 1
4 دریل 40 هکرت آلمان شرقی 1

 


 

 

شرکت محورسازان ایران خودرو تولید کننده انواع اکسلهای عقب و جلو گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد اقلام پرسی مرتبط به اکسل عقب خانواده سمند، پژو 405، پارس سال و دنا را مطابق الزامات IATF پس از ارزیابی تامین کنندگان از طریق مناقصه خرید نماید. لذا به منظور شناسائی و ارزیابی تامین کنندگان توانمند و دارای سوابق مرتبط در این حوزه دعوت میگردد تا رزومه کاری خود را حداکثر تا شنبه 1399/10/6 به آدرس: کیلومتر 10جاده مخصوص کرج، بعد از سه راه پارس خودرو، شرکت محورسازان ایران خودرو به امور تامین و تدارکات تحویل و رسید دریافت نمایند. ارسال مدارک و مستندات صرفا به منظور شناسائی تامین کنندگان بوده و هیچگونه تعهدی برای این شرکت ایجاد نخواهد کرد.

 

مدارک مورد نیاز شرایط شرکت در فراخوان
اساس نامه و آگهی آخرین روزنامه رسمی دارا بودن سوابق کاری مرتبط
سوابق کاری و فنی مرتبط شرکت، مدیران و نظرات کلیدی توانایی مالی
تجهیزات و ماشین آلات مناسب
نیروی انسانی متخصص و کارآمد
دانش فنی
تجهیزات کنترلی

گواهی نامه ISO TS یا IATF

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 44538647-021 تماس حاصل نمائید.

 


 

 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد قطعات مازاد و ضایعاتی و مقادیری میلگرد و ورق های مازاد انبارهای خود را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10 بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج)، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

هزینه آگهی به عهده برنده مزایده می‌باشد.

 


 

 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد دو دستگاه خودرو (سوزوکی، پیکان وانت) و دو دستگاه موتور سیکلت یاماها خود را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10 بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج)، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

هزینه آگهی به عهده برنده مزایده می‌باشد.

 


 

آگهی مزایده عمومی

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد برخی از ضایعات مستمر خود شامل: آهن آلات؛ بشکه خالی فلزی؛ کارتن؛ پلاستیک؛ چوب؛ سفاله آهنی؛ سفاله چدن را از طریق مزایده به فروش برساند، متقاضیان می‌توانند جهت بازدید و اخذ اسناد مزایده از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، اداره فروش مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

هزینه آگهی به عهده برنده مزایده می‌باشد.

 


 

آگهی مناقصه عمومی

شركت صنعتی محورسازان ایران خودرو در نظر دارد خدمات حمل و نقل محصولات خود را به مقصد شركت ایران خودرو و ایران خودرو دیزل، را به شرکت‌های واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت اسناد مناقصه از تاریخ درج آگهی به مدت یک هفته در ساعات اداری به كیلومتر 10جاده مخصوص كرج، واحد بازرگانی شركت مراجعه و یا با شماره تلفن 5-44504944 داخلی 338 تماس حاصل نمایند.

"شركت در رد یا قبول پیشنهادات مختار است."

هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0